HITTA RÄTT SAMTALSPARTNER FÖR:

SALES COORDINATOR

ANGE DITT POSTNUMMER.

BYGGHERRE OCH RENOVERARE

ANGE DITT POSTNUMMER.

KLAS LUNDIN

Tel: +46 760 14 00 31
E-post: klas.lundin@prefa.com

Postnummer: 30000-31999, 40000-47999, 52000-54999, 65000-68999

Region/postnr områden: 30-31, 40-47, 52-54, 65-68

Be någon att ringa upp dig
Klas Lundin

MICHAEL MODICA

Tel: +46 708 73 12 29
E-post: michael.modica@prefa.com

Postnummer: 21000-29999

Region/postnr områden: 21-29

Be någon att ringa upp dig
Michael Modica

PER IVAR NORDSTRAND

Tel: +46 760 14 00 14
E-post: per-ivar.nordstrand@prefa.com

Postnummer: 69000-78999, 10000-19999, 60000-64999

Region/postnr områden: 10-19, 60-64, 69-78

Be någon att ringa upp dig
Per Ivar Nordstrand

THOMAS WIESSNER

Tel: +46 760 14 00 30
E-post: thomas.wiessner@prefa.com

Postnummer: 79999-99999

Region/postnr områden: 79-99

Be någon att ringa upp dig
Thomas Wiessner

TOBIAS ERIKSSON

Tel: +46 760 14 00 33
E-post: tobias.eriksson@prefa.com

Postnummer: 33000-39999, 55000-59999

Region/postnr områden: 33-39, 55-59

Be någon att ringa upp dig
Tobias Eriksson
PRODUKTIONSTEKNIKER

ANGE DITT POSTNUMMER.

KEY ACCOUNT MANAGER

ANGE DITT POSTNUMMER.

KUNDSERVICE

ANGE DITT POSTNUMMER.

KLAS LUNDIN

Tel: +46 760 14 00 31
E-post: klas.lundin@prefa.com

Postnummer: 30000-31999, 40000-47999, 52000-54999, 65000-68999

Region/postnr områden: 30-31, 40-47, 52-54, 65-68

Be någon att ringa upp dig
Klas Lundin

MICHAEL MODICA

Tel: +46 708 73 12 29
E-post: michael.modica@prefa.com

Postnummer: 21000-29999

Region/postnr områden: 21-29

Be någon att ringa upp dig
Michael Modica

PER IVAR NORDSTRAND

Tel: +46 760 14 00 14
E-post: per-ivar.nordstrand@prefa.com

Postnummer: 69000-78999, 10000-19999, 60000-64999

Region/postnr områden: 10-19, 60-64, 69-78

Be någon att ringa upp dig
Per Ivar Nordstrand

SISSY SCHARFENBERG

Tel: +49 36941 785 748
E-post: sissy.scharfenberg@prefa.com

Marknadsföring

Be någon att ringa upp dig
Sissy Scharfenberg

THOMAS WIESSNER

Tel: +46 760 14 00 30
E-post: thomas.wiessner@prefa.com

Postnummer: 79999-99999

Region/postnr områden: 79-99

Be någon att ringa upp dig
Thomas Wiessner

TOBIAS ERIKSSON

Tel: +46 760 14 00 33
E-post: tobias.eriksson@prefa.com

Postnummer: 33000-39999, 55000-59999

Region/postnr områden: 33-39, 55-59

Be någon att ringa upp dig
Tobias Eriksson
Kontakt
no.prefa.com